Aktualne wydarzenia

Dnia 29.09.2017, w Warszawie Krzysztof Srebrny  wygłosi wykład otwarty „WSPÓŁCZESNY ANALITYK W PRACY – PRZYPADEK PANA G”. Wykład rozpocznie się w siedzibie Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, przy ul. Złotej 9 m. 8, o godzinie 20.15.

Dnia 4.10.2017 w Warszawie Kinga Prochownik wygłosi wykład otwarty: O FOTOGRAFII – WIZUALNE ŚRODKI POSZUKIWANIA I KONSTRUOWANIA ZNACZEŃ. Wykład odbędzie się w siedzibie Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, przy ul. Lwowskiej 5 m. 6, w godz. 20:15-21:45. 

Dnia 28.10.2017 w Warszawie, przy ul. Krakowskie Przedmieście 66, odbędzie się konferencja „NADZIEJA. ROZWAŻANIA PSYCHOANALITYCZNE” organizowana przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. Referaty wygłoszą Ken Robinson z Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, Rene Rousillon z Francuskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego oraz Alina Schellekes z Izraelskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Dnia 18.11.2017 roku w Warszawie, przy ul. Miecznikowej 1, w godzinach 10-18, odbędzie się konferencja organizowana przez Polskie Towarzystwo Psychoanalityczne „WINNICOTT I BION – TRZYMANIE I POMIESZCZANIE: ROZWÓJ TECHNIKI”. Wykłady wygłoszą Jan Abram i Robert Hinshelwood z Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego oraz Dawid Bieńkowski z Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.Frazy wpisywane w wyszukiwarkę: psychoterapia warszawa ursynów;